O Haber Doğrulandı!

Son zamanlarda Kartik Aaryan ve Kabir Khan'ın yaklaşan filmi Chandu Champion hakkında sürekli güncellemeler paylaştığımızı hatırlarsınız. Hatta resmi duyurudan birkaç gün önce, filmin adını ve çıkış tarihi doğrulanmıştı. Şimdi, Shraddha Kapoor'un yaklaşan filmde kadın başrolü oynayacağı kesin bir şekilde onaylandı.

Geliştirmeye yakın bir kaynak, Shraddha'nın filme imza attığını doğruladı. Daha önce bir kaynak, ''Sajid Nadiadwala ve Kabir Khan bir başrol oyuncusu arıyorlar ve rolü Shraddha Kapoor'un oynamasına meraklılar. Oyuncu proje için de heyecanlı. Şu an itibariyle yarışta lider durumda. Şu anda Sajid ve Shraddha görüşmeler yapıyor ve yöntemler üzerinde çalışıyor.'' dedi.
İlginç bir şekilde, yaklaşan film Kartik ve Shraddha'nın ekrandaki ilk ortak çalışması olacak. İkili kısa bir süre önce, Kartik'in küçük bir rol oynadığı Luv Ranjan'ın Tu Jhoothi Main Makkaar filminin ekran alanını paylaştı. Chandu Champion'un yanı sıra Shraddha'nın önünde Stree 2 dahil bir dizi proje var.
Chandu Champion'a geri dönecek olursak filmin, 14 Haziran 2024'te gösterime girmesi planlanıyor. Murlikant Petkar'da bir spor biyografisi olacak. Bilmeyenler için Murlikant Petkar, 1970 İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları'nda ve 1972 Almanya Paralimpik Oyunları'nda Altın Madalya kazanarak önemli kilometre taşlarına ulaşmıştı. Ne güzel, biyografi severim.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?