Oyuncu ve Yönetmen İkilisi Yeni Bir Film Mi Çekecek?

Bollywood oyuncusu Aamir Khan ve ünlü yönetmen Rajkumar Hirani'nin bir kez daha işbirliği yapmak için görüşmelerde bulunduğu bildiriliyor. Geliştirmeye yakın kaynaklara göre, dinamik ikili bu kez heyecan verici bir biyografik filmde birlikte çalışma olasılığını araştırıyor. Aamir Khan ve Rajkumar Hirani'nin gişe rekorları kıran 3 Idiots ve PK gibi önceki işbirlikleri, Hint sinemasında silinmez bir iz bırakarak onlara muazzam bir övgü ve özel bir hayran kitlesi kazandırdı. (Ah, şimdi böyle filmler gelmez ki!) Şimdi, hayranlar bir sonraki projelerini hevesle bekliyorlar çünkü potansiyel yeniden bir araya gelme haberleri orman yangını gibi yayılıyor.

Pinkvilla, geliştirmeye yakın bir kaynağın aktardığına göre, "Aamir Khan ve Rajkumar Hirani'nin birbirlerine aşırı derecede düşkün oldukları ve bir süredir yeniden işbirliği yapmak istedikleri bilinen bir gerçek. Hatta geçmişte birçok kavramı tartışmışlar ve sonunda ikisinin de eşit derecede sevdiği bir konu bulmuşlar gibi görünüyor. Bu bir biyografi filmi ve Aamir bu fikri duyduğunda anında heyecanlandı.'' diyor.
Kaynak ayrıca ekledi, "Bunu söyledikten sonra, Raju bey şu anda Dunki ile meşgul ve Shah Rukh Khan ile filminin gösterime girmesinden sonra son senaryo ve diğer prodüksiyon öncesi formaliteler üzerinde çalışmaya başlayacak. Şu andaki tartışma başlangıç aşamasında olsa da umut verici görünüyor.'' 
İkilinin son ortak girişimi 2014'te beyaz perdeye çıktı ve o zamandan beri hem sinemaseverler hem de meraklılar muzaffer dönüşlerini hevesle bekliyorlar. Bu potansiyel iş birliğini çevreleyen söylenti, hayranlar ve sektördeki kişiler biyografik konu hakkında hevesle spekülasyon yaptıkça hızla artıyor. Hirani'nin düşündürücü hikaye anlatımına olan tutkusu ve Aamir Khan'ın çeşitli ve zorlu rollere kendini kaptırma becerisi göz önüne alındığında, sinematik bir başyapıt için beklentiler yükseliyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?