Oyuncu Yönetmen İkilisinin Girdiği İddianın Sonucu Ne Oldu?

Ranbir Kapoor, bu neslin en yetenekli oyuncularından biri şüphesiz ve her rolüyle film endüstrisine damgasını vuruyor. Anurag Basu, onun sigara alışkanlığına mal oldu denebilir. Raporlara göre, o ve Basu, Barfi filmi belirli miktarı aşarsa RK'nin alışkanlığını bırakması gerekeceğini düşündüler. Güzel bir iddia olmuş. Bakalım sonra ne olmuş?
Filmde Ranbir, dilsiz biri rolünü oynadığı Priyanka Chopra ve Ileana D'Cruz ile birlikte yer aldı; o ve Priyanka, hem oyunculukları hem de filmiyle pek çok ödül aldılar, her ikisi de kariyerlerinde en dikkate değer filmlerden birini elde ettiler. Gelelim iddiaya.
2012'de Barfi'nin piyasaya sürülmesinden sonra, Movie Talkies de dahil olmak üzere birkaç rapora göre, Anurag Basu filminin çekimleri sırasında Ranbir Kapoor'a sigarayı bırakmasını söylemeye devam etti, ancak boşuna, ardından RK'nin sigara içmesi söz konusu olduğunda bir iddiaya girdiler. Buna göre, film 70 Rs'yi geçerse, Ranbir sigarayı bırakmak zorunda kalacaktı.
İşler Anurag Basu'nun lehine gitti ve film 75 crore sınırını geçtiğinde Ranbir Kapoor'un bu ölümcül sigara içme alışkanlığını bırakmasını sağladı. Film, Hindistan gişesinde 120 crore yaptı ve başarılı olarak kabul edildi. Ki ülkemizde de önerilen filmler arasında yerini aldı.
Raporlara göre, Barfi belirlenen hedefi geçtikten sonra Ranbir Kapoor, Anurag Basu'ya bahsi kaybettiğini ve sigara içme alışkanlığına veda ettiğini bildirdi. Güzel bir bahane olmuş, sevindim.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?