Ranbir Kapoor Hakkında Şok Üstüne Şok İddialar!

Kangana Ranaut, Bollywood'daki oyuncuları eleştirme fırsatını asla kaçırmaz ve sosyal medyada isimlerini anmadan birçok ünlüyü eleştirmeye devam ediyor. Queen aktrisi, son Instagram hikayesinde, Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt hakkında olduğu iddia edilen uzun bir hikaye kaleme alırken dolaylı olarak Brahmastra filmiyle de alay etti.
Kangana'nın Instagram'da 9 milyondan fazla takipçisi var ve sosyal medyada hayranlar arasında oldukça popüler. Sektörde her şey hakkında görüşlerini ifade etmekten asla çekinmeyen bir ünlü ve hayranları onu dürüst doğası için seviyor.
Yeni olaylar dizisi hakkında, Kangana Ranaut hikayelerinde Ranbir Kapoor'u eleştirdiği iddia edildi ve şöyle yazdı: "Zampara olduğu bilinen başka bir süper yıldız evime geldi ve onunla çıkmam için bana yalvardı. Bu garip davranışı sorguladığımda sevmediği birinin kızı ile çıkmak için bir üçleme çekeceğini söyledi, bu benim hoşuma gitmedi ve ben de böyle bir duruma hayır dedim, o da ben engelleyene kadar çeşitli numaralardan iletişim kurmaya başladı ve sonra tüm cihazlarımı hacklediğini hissettim.'' dedi.
''Evliliğinin sahte olduğunu ve bebeğin filmin tanıtımı için bir oyun olduğunu bile söyledi…. Dehşete kapılmıştım… Hâlâ birinin ahlaki açıdan bu kadar yozlaşmış olabileceğine inanamıyorum, onlar insan değil, şeytanlar… bu yüzden onları yok etmeye kararlıyım. Dharma'nın ana amacı Adharma'yı yok etmektir…. Shri Krishna'nın Geeta'da söylediği buydu.'' diye ekledi.
Bu arada, Kangana Ranaut'un Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt'ı ve sosyal medyayı ilk kez hedef alması değil, ancak raporlara göre çift ona karşı herhangi bir yasal işlem yapmaktan kaçınıyor. Neler dönüyor yahu? Anlamış değilim!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?