Rohit Shetty Cirkus'un Başarısızlığını Üstleniyor!

Khatron Ke Khiladi'nin on üçüncü sezonuyla birlikte, Rohit Shetty realite şovunun sunucusu olarak geri dönecek. Birçok TV ünlüsünün yer aldığı program ayın 15'inde başladı. Bundan önce, yönetmen diziden ve hatta gişede başarısız olan son filmi Cirkus'tan bahsettiği birkaç röportaj yaptı. Ranveer Singh, Pooja Hegde, Jacqueline Fernandez ve diğerlerinin rol aldığı film, gişede başarısız oldu. Ranveer, ne oluyor sana aslanım?

Shetty, Cirkus'u salgın sırasında seyirciyi düşünerek yaptığını söyledi. Film yapımcısı, "Ne yaptığımızı biliyorum. Belli ki bir yerlerde yanlış yaptık. Sooryavanshi'den hemen sonra ve pandeminin ortasında yapıldı. O zamanın izleyicileri için yapılmış küçük bir filmdi.'' dedi. Tamam da uzun zamandır çekiliyor ediliyor, pandemi 2020'deydi be.
Yapımcı, pandemi sırasında Sooryavanshi'yi bir hit yapanın aynı seyirci olduğunu ekledi. Başarısızlığın sorumluluğunu üstlendiğini ve bu tür başarısızlıkların kendisini cezalandırdığını söyledi. ''Her 5 yılda bir, bu tür başarısızlıklarla cezalandırılıyorsunuz.'' dedi.
Bu arada Rohit Shetty, başrollerini Sidharth Malhotra, Shilpa Shetty ve Vivek Oberoi'nin paylaştığı web dizisi Indian Police Force ile dijital çıkışını yapacak.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.