Shah Rukh Khan Aamir Khan'dan Rakip Olarak Mı Bahsediyor?

Shah Rukh Khan ve Aamir Khan'ın şu anda Bollywood'da çalışan en büyük yıldızlardan ikisi olduğuna şüphe yok. Her iki oyuncu da bir filmle öne çıkacaklarını açıkladığında, hayranlar kesinlikle çılgına dönüyor. İkisi de dört yıllık bir zaman dilimi içinde film endüstrisinde ilk çıkışlarını yaptı ve inişli çıkışlı kariyerlerini gören ilişkileri, hem hayranlar hem de medya arasında ilgi konusu oldu.

Bu haberimizde size SRK'nin Bollywood'daki rakipleri hakkında konuştuğu zamanı ve kimin daha iyi bir oyuncu olduğunu düşündüğünü anlatacağız. Röportaj sırasında bahsettiği isim sizi şaşırtmasa da şaşırtıcı olan SRK'nin bu oyuncunun emeklilik planlarını da takip etmek istemesi.
Kariyerlerinin ilk yıllarında Shah Rukh Khan, Filmfare ile yaptığı bir röportajda Aamir Khan'dan 'rakibi' olarak bahsetti. Aamir'in yeteneğini kabul ederek, "Bugün ülkede mükemmel bir oyuncu varsa, o da Aamir'dir. Ona rekabet diyemem; o benden çok daha iyi bir aktör. 30 yaşından sonra emekli olup yönetmen olmak istediğini duydum. Ben de 30 yaşında bırakmayı planlıyorum.'' diyor. Yalnız kral, 30'u ikiye katladınız :)
Algılanan herhangi bir rekabete rağmen, her iki oyuncu da başarılı kariyerler yapmaya devam etti ve büyük bir hayran kitlesi kazandı. Shah Rukh Khan, romantik rolleri ve gerçek dışı kişiliğiyle tanınırken, Aamir Khan, zanaatına olan bağlılığı ve çok yönlü rolleri üstlenme yeteneği ile ün kazandı. Farklı stilleri ve oyunculuğa benzersiz yaklaşımları, onları izleyicilere sevdirdi ve Bollywood ikonları olarak konumlarını sağlamlaştırdı.
Her ilişkide olduğu gibi, Shah Rukh ve Aamir'in dinamiği iniş çıkıştan nasibini aldı. Bununla birlikte, yıllar geçtikçe, iki aktörün karşılıklı saygı ve anlayış göstererek birbirlerinin çalışmalarını desteklediği ve takdir ettiği de görüldü elbette.
Shah Rukh Khan ve Aamir Khan'ın çağdaşları olarak film endüstrisindeki yolculukları başarılarla ve zorluklarla dolu. Shah Rukh'un Aamir'in yeteneğini kabul etmesi ve kendine olan güveni, kendi başarılarına ve karizmasına bağlanabilir. Herhangi bir rekabete rağmen, her iki oyuncu da Hint sinemasına önemli katkılarda bulundu ve kendi başlarına süperstar olarak hüküm sürmeye devam ediyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?