Shahid Kapoor'un Filmi Hangi Oyuncunun Filmiyle Çakışacak?

Pazartesi akşamı Bollywood Hungama, Kartik Aaryan ve Sajid Nadiadwala'nın Kabir Khan tarafından yönetilen bir sonraki filminin Chandu Champion olduğunu ve Bakri Bayramı 2024 hafta sonu boyunca beyaz perdede gösterileceğini ilk bildiren kaynak olmuştu. Ve şimdi Bollywood Hungama, Anees Bazmee ve Shahid Kapoor'un epik çift kişilik komedilerini aynı tarihte çekmeyi planladıklarını öğrendi.
"İçeride tüm paydaşlar, filmin Bakri Bayram haftasonuna denk gelen 14 Haziran'da gösterime girme planları hakkında bilgilendirildi. Ancak duyuruyu yapmakta biraz geciktiler ve Chandu Champion ekibi, duyuruyu önce yaptı. Anees Bazmee ve Shahid Kapoor, henüz adı belirlenmemiş komedilerini Bakri Bayramı haftasonunda getirmeye hevesli ve duyuru da çok yakında." dendi.
Filmin, Ağustos ayında çekimlerine başlanacak ve 4 aylık bir süre boyunca birden fazla mekanda çekilecek. Shahid Kapoor'un bugüne kadarki en ticari karakteriyle oynadığı, büyük bütçeli bir aksiyon komedisi olacak. "Film ve konusu Bakri Bayramı'na uygun. Bakri Bayramı büyük kitleler tarafından kutlanıyor ve henüz adı belli olmayan çift kişilik komedi, seyirci kitlesi için tüm unsurları barındıracak.'' diyen kaynak, korku-komedi türünde gişe rekorları kıran bir film yaptıktan sonra, Anees Bazmee'nin artık mükemmel bir aksiyon komedisi yapmaya hazır olduğunu da sözlerine ekledi.
Rashmika Mandanna'nın kadın başrolde yer aldığı filmin Ağustos ayında vizyona girmesi bekleniyor. Anees Bazmee'nin yönettiği filmin yapımcılığını Dil Raju üstleniyor.