SLB İçin Hangi Filmi Daha Önemli?

Film yapımcısı Sanjay Leela Bhansali şu anda yakında çıkacak olan dizisi Heeramandi'nin son programıyla meşgul. Dizi, Netflix'teki dijital çıkışını işaret ediyor. Yapımcı, projeyi Ağustos ayına kadar tamamlamayı planlıyor. Bunu takiben, bir sonraki iddialı projesi Baiju Bawra üzerinde çalışmaya başlayacak. Aynı şekilde, Bhansali'nin birlikte üç film yaptığı en sevdiği oyuncular Ranveer Singh ve geçen yılki başarılı Gangubai Kathiawadi'de rol alan Alia Bhatt'ta karar kıldığına dair söylentiler yaygın.

Baiju Bawra için Heeramandi seti Mumbai'deki Film City'de yeniden tasarlanacak. Mid-Day'de yer alan bir habere göre, bir kaynak, ''Bir sanat ekibi, Eylül ayına kadar üzerinde çalışmaya başlamak için beklemede. Heeramandi seti, Baiju Bawra için yeniden tasarlanacak. Film yıl sonu veya 2024 başında vizyona girecek.'' dedi. Filmin oyuncu kadrosu henüz yapımcılar tarafından onaylanmasa da yönetmen, iki yıldızın roller için mükemmel bir seçim olduğundan emin.
Heeramandi'ye geri dönecek olursak yıldız kadrosunda Manisha Koirala, Sonakshi Sinha, Aditi Rao Hydari, Richa Chadha, Sharmin Segal ve Sanjeeda Sheikh var. Dizi, göz kamaştırıcı bir bölge olan Heeramandi'nin kültürel gerçekliğini, 1940'ların Hindistan özgürlük mücadelesinin çalkantılı zemininde geçen fahişelerin ve patronlarının hikayeleri aracılığıyla keşfediyor. Yayın, hikayenin ayrılmaz bir parçası olan iki şarkının çekilmeye bırakıldığını ortaya çıkardı. Film yapımcısı kendisi yönetiyor ve diziyi gelecek aya kadar tamamlamayı planlıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?