SRK Bakın Neden Mutlu Değilmiş?

Süperstar Shah Rukh Khan, Hint sinemasının en büyük yıldızlarından biridir. Genellikle Kral Khan olarak anılan, mütevazi bir geçmişe sahip bir yıldız olma yolculuğu, dikkate değer bir yetenek, sıkı çalışma ve azim hikayesidir. Kariyeri boyunca çok çeşitli karakterleri başarıyla canlandırdı. Şu an olduğu yere büyük bir emekle vardı.

'Dil To Pagal Hai', 'Kuch Kuch Hota Hai' ve 'Kal Ho Naa Ho' gibi filmlerdeki romantik başrollerden 'Devdas', 'Swades' ve 'My Name Is Khan' gibi filmlerdeki yoğun ve karmaşık rollere kadar, performanslarıyla izleyicileri büyüleme yeteneğini sergiledi.
Shah Rukh Khan'ın başarısı, kaliteli işlere olan açlığından ve yorulmadan çalışmasından kaynaklanmaktadır. Eski bir röportajda süperstar, ''Mutsuzum çünkü her zaman bahsettiğin enerji olmuyor, huzursuzum, bir hedefim yok, içimde bir son yok. Herhangi bir başarının benim için bir başarı duygusu olduğunu düşünmüyorum. Onu bitirmem ve bir sonrakine geçmem gerekiyor. Asla tatmin olmayacağım, çünkü dediğim gibi, zirveye çıkmayan bir dağcı gibiyim, sadece tırmanmak istiyorum, hepsi bu, oraya varmak, bayrağı dikmek ve koymak istemiyorum. Ve bu hırs için değil, açgözlülük için değil ya da başarı için değil. Sadece tırmanma isteği için. Sadece tırmanmak istiyorum.'' diyor. Bizler de anlıyoruz ki başarı, SRK için o hedefe 'ulaşma yolculuğu' imiş.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?