SRK Pakistan Filmleri Hakkında Konuşuyor

Shah Rukh Khan kendi sözleriyle, o Bollywood'daki 'son yıldız' ve her kıtada hayranları olduğu için dünya çapında tanınıyor. Onun için sanatın sınırları yok ve bunu defalarca kanıtladı. Böyle bir an, 2005 yılında Pakistanlı aktör Humayun Saeed ile yolları kesiştiğinde ortaya çıkma fırsatı buldu.

O zamanlar ikisi Zee Cine Ödülleri'ne hazırlanıyordu ve Jawan oyuncusu yanıp sönen ışıklara yabancı değildi. Saeed'i teselli etti ve ayrıca Pakistan'daki yaratıcılığın sınırları aşması gerektiğini, böylece Hindistan'daki insanların bunun güzelliğinden yararlanabileceğini söyledi.
Humayun Saeed, 2005 yılında Shah Rukh Khan ile tanıştığı zamanı hatırlayarak Bollywood Hungama'ya konuştu. "Shah Rukh ile tanıştığımda çok heyecanlandım. Çok tatlıydı. Odasındaydık ve beni yanına oturttu, benimle Hint ve Pakistan filmlerini tartıştı. O zamanlar sinemalarda Mehreen Jabbar ve Shaan filmi vardı ve SRK onlardan bahsediyordu. Pakistan filmlerinin Hindistan'da gösterime girmesi gerektiğini söyledi ve bunun tersinin de olması gerektiğini vurguladı."
Saeed daha sonra Shah Rukh Khan'ın ona güven verdiği ve rahatlamasını ve ağırlığı omuzlarına vermesini söylediği alçakgönüllü bir anı hatırlıyor. ''Beni rahatlattı. Önceki gün setlere yeni geldiğim için tam olarak ne yapacağımı bilemedim. Shah Rukh, 'ben hallederim' dedi.''
TV aktörü, Samaa TV'nin yeni programı Super Over'da görüldü ve burada şunları açıkladı: ''O zamanlar Khuda Kay Lie henüz piyasaya sürüldü, Hindistan'da da yayınlandı ve Shah Rukh Khan bana onu kim izlediyse övdüğünü söylüyordu. Filmlerin değiş tokuşu hakkında konuştuk, sahneye bayrak çekme fikri de Shah Rukh'a aitti ve tüm salon bayrakları birleştirdiğimiz anı övdü.''
Ah, keşke eskisi gibi olsa da Pakistanlı oyuncuları ve şarkıları da artık görebilsek...

Kaynağa gitmek için tıklayınız.