SRK ve SLB Arasındaki Ego Savaşı!

Ranbir Kapoor ve Sonam Kapoor, Bollywood çıkışlarını Sanjay Leela Bhansali'nin 'Saawariya' filmi ile yaptı ve Deepika Padukone, Farah Khan'ın Om Shanti Om'unda Shah Rukh Khan ile birlikte yaptı. Aynı tarih olan 9 Kasım 2007'de yayınlanmasına rağmen, Om Shanti Om şiddetli bir hit olurken, SLB yönetmenliği gişede başarısız oldu. Bugünün hikayesinde, ego çatışmalarının ne zaman suçlandığını anlatacağız.

Bilmeyenler için, SRK ve DP filmi, ömür boyu yaklaşık 83 Rs crore koleksiyonu yapmıştı. Farah'ın eski bir röportajı internette yeniden ortaya çıktı ve OSO'nun ilk Bollywood 100 crore filmi olmasına izin vermeyen erkek ego çatışmalarını suçladı.
Farah Khan'a neyin yanlış gittiği sorulduğunda, Anupama Chopra'ya, ''Çünkü herkes aynı tarihte bir şeyler yapmak istedi. Her zaman ego sorunu bu. Yaşıyor ve öğreniyorsun. Filmim ilk kez biriyle çatışıyordu ve Shah Rukh Khan ve Sanjay de dünden hazırdı. Gerçekten kötü oldu bu. Çok kötü hissediyorum, eğer bizimle birlikte yayınlamasalardı, Bollywood tarihinde 100 Rs kazanan ilk film olurduk.'' diyor. Saawariya'nın başarısızlığı OSO'ya, OSO'nun daha fazla kazanamaması ise Saawariya'ya bağlanıyor. Her neyse, zaten bir öneminin olduğunu da pek düşünmüyorum. Sizin düşünceleriniz neler?

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?