Stree 2'den Heyecanlandıran Haber

Dinesh Vijan'ın korku komedi serisinin hayranları bir kez daha geri dönmeye hazır. Yapımcılar, Shraddha Kapoor ve Rajkummar Rao'nun rol aldığı Stree'nin geri dönüşünü duyurdular. İki oyuncu güzel haberi hayranlarıyla paylaşmak için sosyal medyaya girerken, şimdi de Stree 2 ile ilgili bir güncelleme daha eklediler. Yapımcılar kısa bir kliple birlikte çekimlerin başladığını duyurdular.

Kısa bir süre önce, Shraddha Kapoor'un Mumbai havaalanından ayrılırken çekilmiş bir videosu internette yerini aldı. Aktrisin, bir kez daha küçük Chanderi kasabasının arka planında geçecek olan korku komedisinin çekimleri için yola çıktığı söyleniyordu. Yapımcılar, Stree 2'nin daha da büyüyeceğini ve daha iyi hale geleceğini duyurarak, Stree evreninden bazı kesitler içeren bir tür hareketli poster yayınladılar, altyazıda "Chanderi bir kez daha dehşete kapılıyor. Stree 2 çekimleri başlıyor! O geliyor) - Ağustos 2024!'' yazdı.
Amar Kaushik'in yönettiği Jio Studios ve Dinesh Vijan yapımı, Stree 2 için Rajkummar Rao, Shraddha Kapoor, Pankaj Tripathi, Aparshakti Khurrana ve Abhishek Banerjee ile bir kez daha bir araya geliyor. Bir kez daha heyecan verici, tüyler ürpertici unsurlar içeriyor ve eğlenceli hileleriyle izleyicileri eğlendirmesi bekleniyor. 2018'de piyasaya sürülen orijinal Stree, sevilen bir gişe rekortmeniydi. Söylentilere göre Stree serisi, Dinesh Vijan'ın Bhediya ile birlikte yarattığı korku komedi evreninin de bir parçası.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?