Student of the Year 3 ile Yeni Oyuncular Tanıtılıyor!

Heyecan verici bir gelişmeyle Karan Johar, başarılı film serisi Student of the Year'ı bir web dizisine dönüştürmeye hazırlanıyor. Pinkvilla'nın haberine göre yapımcılığını Dharmatic Entertainment üstlenecek ve Disney+Hotstar'da yayınlanacak olan dizide Sanjay Kapoor ve Maheep Kapoor'un kızı Shanaya Kapoor rol alacak. 

Bu, Karan Johar'ın SOTY serisiyle yeni bir yeteneği piyasaya sürdüğü ilk sefer değil biliyorsunuz ki. 2012 yılında vizyona giren serideki ilk filmde, Alia Bhatt, Varun Dhawan ve Sidharth Malhotra'yı dünyaya tanıttı. 2019'da vizyona giren ikinci filmde, Ananya Pandey ve Tara Sutaria'yı sektöre soktu.
Student of the Year 3 ile Karan Johar, seriyi bir sonraki seviyeye taşımayı düşünüyor. Dizi şu anda yazım aşamasında ve bu yılın son çeyreğinde çekilmeye başlanması planlanıyor. Dizinin yönetmeninin bir ay içinde netleşmesi bekleniyor. Ancak Karan, bunu doğrulamak için herhangi bir resmi açıklama yapmadı.
Aktör Sanjay Kapoor ve Maheep Kapoor'un kızı Shanaya Kapoor, bir süredir büyük çıkışını bekliyor. Başlangıçta Karan Johar'ın Bedhadak filmiyle ilk çıkışını yapacaktı, ancak senaryo sorunları nedeniyle proje rafa kaldırıldı.
Shanaya'nın Mohanlal'ın kısa süre önce duyurduğu Pan-Hindistan destansı aksiyon projesi Vrushabha ile ilk oyunculuğunu yapmaya hazır olduğunu da burada belirtmekte fayda var.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?