Varun Dhawan Ünlü Yönetmen ile Bir Araya Geliyor!

Cine1 Studios ve A For Apple Studios, başrolde Bollywood'un en dinamik oyuncularından biri olan Varun Dhawan'ın yer aldığı sinematik bir proje yaratmak için bir araya geldi. Merakla beklenen film, dünya çapındaki izleyicileri büyüleyecek adrenalin pompalayan bir aksiyon projesi olmayı vaat ediyor.
Sürükleyici anlatılar sunma konusundaki uzmanlığıyla tanınan ünlü film yapımcısı Kalees tarafından kaleme alınan ve yönetilen film, heyecan verici anlarla ve hayattan daha büyük aksiyon sekanslarıyla dolu yüksek oktanlı bir rollercoaster yolculuğu olacak. İlgi çekici hikayeler yaratma konusunda kanıtlanmış bir sicile sahip olan Kalees, yaratıcı vizyonunu beyaz perdede bir kez daha hayata geçirmeye hazırlanıyor. Proje, Murad Khetani ve Atlee tarafından ortaklaşa üretilecek.
Film, gişe rekorları kıran filmlerle eş anlamlı bir isim olan Atlee tarafından sunulacak. Sektörde tanınmış bir yönetmen ve yapımcı olarak Atlee'nin projeye katılımı, izleyicileri koltuklarının kenarında bırakacak büyük bir sinema deneyimini garanti ediyor.
Yaklaşan aksiyon projesinin diğer detayları henüz açıklanmazken, #VD18'in 31 Mayıs 2024'te dünya çapında sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor.
Profesyonel cepheye gelen Atlee, şu sıralar Shah Rukh Khan, Nayanthara ve Vijay Sethupathi'nin rol aldığı yeni yönetmenlik girişimi Jawan için hazırlanıyor. Bu arada, Varun Dhawan'ın önünde OTT ilk dizisi Citadel India da dahil olmak üzere bir dizi proje var.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?