Veere Di Wedding 2 Ne Zaman Geliyor?

Bollywood filmi Veere Di Wedding, merakla beklenen devam filmi Veere Di Wedding 2 ile beyaz perdeye geri dönecek. Başrollerde Kareena Kapoor KhanSonam Kapoor, Swara Bhasker ve Shikha Talsania yer alıyor. Shashanka Ghosh'un yönettiği komedi-drama, dünya çapında net 100 Rs'den fazla hasılat yaparak bir gişe rekoru kırmıştı.
PinkVilla'nın yakın tarihli bir raporuna göre, yapımcılar devam filmi için fikir ve konsepti tamamladılar ve Veere Di Wedding 2'nin çekimleri gelecek yıl başlayacak. Haber, dinamik dörtlünün dönüşünü hevesle bekleyen hayranlar arasında heyecan uyandırdı. PinkVilla'ya projeye yakın bir kaynak, ''Veere Di Wedding, yapımcılar için çok özel bir proje ve devam filmi için şimdiden hazırlıklarını yaptılar. Yani, Veere Di Wedding 2 kesinlikle yapılıyor ve fikir ve konsept çoktan ayarlandı. Ancak senaryo hala yazılıyor ve son taslak birkaç ay içinde hazır olacak. Bu yapıldıktan sonra, oyuncu kadrosuna ve diğer lojistiğe bakmaya başlayacaklar. Film gelecek yıl vizyona girecek.'' diye aktardı.
İlk film Veere Di Wedding, ilişkilerin, kariyerlerin ve ailenin karmaşıklığı arasında gezinirken dört arkadaş arasındaki eğlenceyi ve dostluğu gözler önüne serdi. Film sadece seyirciyi etkilemekle kalmadı, gişe performansı da yapımcıları şaşırttı, aralarında Rhea Kapoor'un da bulunduğu, bu kadar yüksek gişe rakamlarını beklemeyen yapımcıları da şaşırttı.
PinkVilla ile daha önce yaptığı bir sohbette Rhea Kapoor, filmin başarısından ve kadın izleyicilerden gelen yoğun tepkiden duyduğu memnuniyeti dile getirmişti. ''Bu olduğunda kendimi çok iyi hissettim, çünkü insanlar çok sadık olan kadın izleyicinin gücünü hafife alıyor gibiydim. Filmleri tekrar tekrar izliyorlar. İşte o zaman, öngörülebilir hiçbir şeye acele etmeyeceğime karar verdim. Gidip işleri her zaman yaptığım gibi yapacağım ve yapacağım tek şey bu seyircinin potansiyel gücünü haklı çıkarmak olacak.'' 
Veere Di Wedding 2 ufukta belirirken, hayranlar sabırsızlıkla daha fazla güncelleme ve bu merakla beklenen devam filmi için oyuncu kadrosunun duyurulmasını bekliyor. Filmin ekibi, şüphesiz başka bir eğlenceli ve güçlendirici sinema deneyimi sunmak için hazırlandı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?