Vicky Kaushal'dan Üzen Haber!

Bollywood Hungama daha önce Zara Hatke Zara Bachke'nin başarısıyla yükselen genç yıldız Vicky Kaushal'ın Rohit Shetty polis evrenine katılacağını bildirmişti. Filmde Bajirao Singham'ın küçük erkek kardeşi olacak. Ancak son gelişmede Bollywood Hungama, Vicky Kaushal'ın Singham Again'den vazgeçtiğini öğrendi.

"Vicky Kaushal, Rohit Shetty için ön ayaklı bir kitlesel film yapmaya çok hevesliydi ve hatta Singham Again'e bile karar vermişti. Ancak, Singham Again'in çekim tarihleri Chhava'nın çekim tarihleriyle çelişiyor. Singham Again konusunda her şeyi ayarlamak için tüm girişimleri yaptıktan sonra, devamını yapamadı ve kararını Rohit Shetty'ye bildirdi.'' dendi.
Kombinasyon tarihi meselesi nedeniyle tarih sorunları ortaya çıktı. "Rohit; Ajay, Akshay Kumar, Ranveer Singh ve Vicky Kaushal ile birlikte çekim yapmak istedi. Herkes Ekim için tarihlerini ayırırken Vicky, Chavva ile meşguldü. Çekim için herkesin randevularını tekrar almak zor olurdu. Herkes bu fırsatı kaçırdığı için üzgün, ancak gelecekte olası bir işbirliği için yola devam etmeye karar verdiler." diyerek daha fazla bilgi verildi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?