Yeni Evli Çift Birbirlerine Destek Oluyor

Bollywood oyuncusu Kiara Advani, bu yılın başlarında 7 Şubat'ta aktör Sidharth Malhotra ile evlendi. Sadece aile ve yakın arkadaşların katıldığı özel bir düğün oldu. Çift yıllarca ilişkilerini çok gizli tuttu ve evlendikleri güne kadar onaylanmadı. Kiara, Sidharth'ın düğün videolarını sosyal medyada yayınlama konusunda biraz isteksiz olduğunu bile itiraf etti.
Kiara, Film Companion'a şunları söyledi: ''Gönderdiğimiz bazı düğün şeylerini, videoları yayınlamamızı istemedi. Bu konuda çok fazla tartışma oldu.'' Kiara, başlangıçta Sidharth'ın videoyu yayınlamakta tereddüt ettiğini, tasarımcı Manish Malhotra'nın onları ikna ettiğini ve "Yayınlamalısınız." dediğini söyledi.
Kiara, artık evli olduğu için filmlerde belirli bir şekilde davranması beklendikten sonra Satyaprem Ki Katha'nın ilk kez bu kadar çok alayla karşılaştığını açıkladı. ''İlk kez, Satyaprem Ki Katha'nın çıktığı sırada, sosyal medyayla beni alt eden, baskıcı bir duygu hissettim. Çünkü yeni evliydim…. Bazı sahnelerde çok tuhaf olumsuzluklar olduğunu hissettim 'şimdi evli bu kadın, bunu neden yapıyor?' diyorlar. Belki de tüm bunların 'Oh şimdi evli' demekle ilgisi vardı. Bu benim için çok yeni bir durum çünkü bir yandan insanlar sizi çok saçma şeyler için eleştiriyor. Şimdiki eleştiri sebebi evli bir oyuncu olmam ve insanlar sizden belirli şeyler söylemenizi veya yapmanızı bekliyor. Bu bana biraz geldi. Beni gerçekten etkiliyor.'' dedi.
"Beni gerçekten etkileyen biraz olumsuzluk vardı ve bunu kocamla bile konuşmadım. Bunun hakkında konuşmak istemiyor gibiydim çünkü onun hakkında konuştuğum an daha derine iniyorum, o yüzden yapmak istemedim. O da kendi başına görmüştü ve büyütmek istemediği için dile getirmemişti. Bana bunu açıklayan oydu. ‘Bak bu olumsuz eleştiriler her zaman olacak… ama buna bu kadar önem vereceksen, evde oturup ağlamayacaksan ve şu anda tavana bakacaksan... dedi. Senin derdin ne? Onları tanımıyorsun. Onlar seni tanımıyorlar. Evlenmemizden hoşlanmayan bazı hayranlar gibi olabilir bunlar. Olmasına izin ver. Neden içine giriyorsun?' dedi. Eşim bile bu konuda bu kadar olgunsa, neden oturup tüm bunları hissettiğimi fark ettim. Tanrıya şükür, bana bu işlere aldırış etme diyecek aklı, olgunluğu ve tecrübesi olan biri var." diye ekledi. Umarım birbirinize hep destek olursunuz!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?