Aditya Roy Kapur ve Ananya Panday Birlikte Mi?

Kasabada ara sıra manşetlere çıkan yeni bir çift var. Evet, birlikte oldukları iddia edilen Aditya Roy Kapur ve Ananya Panday'in geçtiğimiz günlerde İspanya'ya tatile gittikleri ve fotoğrafları sosyal medyada viral olduğu iddia edilen haberden bahsediyoruz. Yakın tarihli bir röportajda, Aditya şimdi Ananya ile olan fotoğraflarına tepki gösterdi ve iddia edilen ilişkileriyle ilgili pek çok ayrıntıyı paylaştı.

En son 'The Night Manager'da görülen Aditya, Anil Kapoor ve Sobhita Dhulipala'nın karşısındaki müthiş performansıyla tüm sosyal medyada manşetlere çıkıyor. Şimdi yeni ilişkisinden bahsetmişken, Ananya ile flört söylentileri bir süredir sosyal medyada dolaşıyor ve fotoğrafları da bunu kanıtlar nitelikte.
Hindustan Times ile yakın tarihli bir röportajda Aditya Roy Kapur, Portekiz gezisi hakkında konuştu ve ''Kesinlikle bir molaya ihtiyacım vardı. Musonları özledim ama Mumbai'deki musonları da seviyorum. Döndüğüm andan itibaren bir haftadır aralıksız yağmur yağıyor.'' dedi.
Oyuncu, Ananya Panday ile viral Portekiz fotoğraflarını sorduğunda, ''Sosyal medyada çok fazla olmamam iyi bir şey. Ama kesinlikle, ben de duydum söylentileri…'' dedi. Eee reis?
Aditya Roy Kapur akıllıca oynadı ve ne onayladı ne de reddetti, ancak söylentilerin doğru olma ihtimali yüksek.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?