Alia Bhatt Heart of Stone Hakkında Konuşuyor

Yakında yayınlanacak olan Heart of Stone ile Hollywood'daki ilk çıkışına hazırlanan aktris Alia Bhatt, filmdeki Keya Dhawan karakterinin, aktrisin kim olduğunun bir işareti olduğu için köklerinin gerçek bir yansıması olduğunu söyledi. 

Aktris ayrıca, filme Gal Gadot ve Jamie Dornan ile işbirliği yapma şansı verdiği için deneyimlerini zenginleştirmek için filme evet dediğini de paylaştı.
Heart of Stone, Gal Gadot ve Alia Bhatt'ın müthiş ikilisinin önderlik ettiği nabzı hızlandıran bir macerayı vaat ediyor.
Alia Bhatt, onu Heart of Stone'a çeken şeyin ne olduğu ve Keya Dhawan rolü hakkında şunları söyledi: "Bu, böyle bir filmin parçası olmak ve küresel pazara açılmak için benim için çok büyük bir fırsattı. On yıldır Hint film endüstrisinde çalışıyorum, ancak bu benim ilk İngilizce filmim ve bu her zaman yapmayı istediğim bir şeydi.'' dedi.
Doğru fırsatı beklediğini ve filmin de ona aynı fırsatı sunduğunu söyledi.
''Ayrıca kim olduğuma ve nereden geldiğime uygun olmasını istedim. Bunu 'Heart of Stone'da ve Keya karakterinde buldum, çünkü o Hindistanlı ve bu aşırı koşullara karşı itilmiş. Kendisini gerçekten kanıtlaması gerekiyor ve herkes filmde olduğu için bir şey için savaşıyor ve herkesin kendi nedeni var." diye ekledi.
Aktris şunları söyledi: "Ayrıca, Gal Gadot tarafından yönetilen bu devasa aksiyon filminin bir parçası olarak, bu gerçekten günümüzün aksiyon filmi, başrolde hepimizin hayranlık duyduğu ve sevdiği güçlü kadın var. Tüm anlatıyı gerçekten beğendim ve Tom Harper'ın çalışmalarını da gördüğüm için onunla çalışacağım için gerçekten heyecanlandım. Bana bu adımı atmam ve bunu yapmam gerektiğini hissettiren birçok artı bir araya geldi.''

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?