Alia Bhatt Kötü Karakteri Oynamaktan Memnun

Alia Bhatt, biliyorsunuz ki Heart of Stone' da yer alacak ve Hollywood'da da yeteneğini konuşturacak. Kendisi 'kötü adamı' oynamaktan zevk aldığını paylaştığı bir haberi şimdi sizlere sunuyoruz.

30 yaşındaki oyuncu, yeni aksiyon filminde Keya Dhawan'ı canlandırıyor ve Alia, kariyerinde ilk kez bir kötü adamı oynamayı sevdiğini açıkladı.
Tom Harper'ın yönettiği Heart Of Stone'da Gal Gadot ve Jamie Dornan'la birlikte rol alan Alia, Hindustan Times gazetesine şunları söyledi:
''Yön ne olursa olsun, yalnızca o yöne bağlı kalmalısınız. Ama bence kötü adam olmanın pek çok amacı ve bağlılığı var çünkü benim için kötü adam ben değilim. Bana göre doğru adam benim. Keya'nın tutkusu, ihtiyacı ya da kalbe olan isteğinin bir nedeni var, bir amacı var. Ve buna inanıyor. Onun için o kötü adam değil. Yani bir aktör olarak o ana kendinizi tamamen adamanız gerekiyor. Bence bu, her iki tarafını da netlik ve odaklanma ile sergilemekle ilgili.'' diyor.
Alia Bhatt, karakterinin 'şımarık' yanını da ayrıca çok seviyor.
Şunları paylaştı: "Arada şımarık ve iğneleme konusunda biraz sert davrandığı anlar var ki bu harika. Ve bu benim için bir ilk. Bu yüzden o anları canlandırırken çok eğlendim.''
Alia Bhatt, önümüzdeki yıllarda 'beklenmedik gölgelere' sahip daha fazla karakteri canlandırmaya hevesli.
Ancak oyuncu aynı zamanda bir denge kurmaya da hevesli.
Darlings oyuncusu şöyle açıkladı: "Kadınları beklenmedik tonlarda göstermenin kesinlikle bir değeri olduğunu düşünüyorum. İki kadının dövüştüğünü ve birbirini zekasıyla alt ettiğini görmek çok daha eğlenceli. Elbette, bu dinamikler onları öğle yemeğinde oturup dedikodu yaparken görmekten çok daha ilginç. Bu şeylerle oynamak ilginç. Ama ikisinin de dengesi olması gerektiğini düşünüyorum.''

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?