Ayushmann Khurrana Kadını Oynamanın Zorluğundan Bahsediyor

'Dream Girl 2'de bir kadın karakterinde görünecek olan çok yönlü oyuncu Ayushmann Khurrana, kadın olmanın ve bir kadını oynamanın 'çok zor' olduğunu anladığını söyledi.
'Dream Girl 2'den 'Dil Ka Telephone 2.0' şarkısının lansmanı için başkentte bulunan Ayushmann; film, bu rol için yaptığı hazırlıklar ve yaşadığı zorluklar vb. hakkında konuştu.
Ayushmann Khurrana için zorlu bir roldü, çünkü Karam ve Pooja'nın iki rolü arasında sürekli geçiş yapmak zorunda kalırken, başından beri komik zamanlamanın doğru notaya ulaşmasını sağlıyor.
Aynı şeyden bahsederken, medya etkileşimleri sırasında şunları söyledi: ''Dream Girl'ün 2. versiyonu sadece ses hakkında değil, aynı zamanda 'varlık' ile ilgili. Dönüşümü, görünüşü ve bu filmi çektikten sonra kadın olmanın çok zor olduğunu anladım. Hepsi feminizm için.'' dedi. ?
Filmin çok eğlenceli olduğunu, bunda derin bir mesaj olmadığını, sadece filmdeki tamamen eğlenceli ve kahkaha dolu anların olduğunu söyledi. ''Filmde bir kadını canlandırmayı çok sevdim.''