Hastane Yataklarında Senaryo Bitmiş!

Oh My God 2 diğer adıyla OMG 2'nin kısa süre önce yayınlanan fragmanı, izleyicileri devam filmini bekleyenleri izlemeye hevesli bıraktı. Son film, din hakkında hararetli bir tartışma ve dini kurumlara ve kendini tanrı ilan edenlere olan inancı sorgulama etrafında dönerken, bu filmin farklı bir konuyu ele alması bekleniyor. Seyirciler de Akshay Kumar'ın tanrı rolünde geri dönmesini isterken, senaryonun oyuncunun hastanede kaldığı süre zarfında bitirdiğini öğrendik.
Oyuncuya yakın bir kaynak, kendisine senaryo teklif edildiğinde Akshay Kumar'ın COVID-19 ile mücadele ettiğini ortaya çıkardı. Kaynak, "OMG 2'nin son senaryosu, Akshay Kumar hastaneye kaldırıldığında ayarlandı. Her şey pozitif çıktığında oldu ve şiddetliydi. Ailesinin güvenliğini sağlamak için sessizce Mumbai'deki bir hastaneye giriş yapmıştı. AK, hastane yatağında yattığı o odadan, görüntülü görüşmelerle senaryo üzerine son tartışmaları yapıyordu. OMG2'nin son senaryosunun kilitlendiği yer orasıydı." dedi.
OMG 2'den bahsetmişken, filmin başrolünde sisteme başkaldıran Pankaj Tripathi ve muhalefet avukatı rolünü Yami Gautam oynuyor. Filmde, Lord Krishna'yı temsil ettiğinin aksine, bu sefer Lord Shiva'yı temsil edecek olan tanrı rolünde Akshay Kumar yer alıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?