Chandu Champion Hakkında Yeni Detaylar

Bollywood oyuncusu Kartik Aaryan, bir sonraki heyecan verici projesi olan Kabir Khan'ın Chandu Champion'a geçmek için hiç vakit kaybetmedi. Yapımcılığını Sajid Nadiadwala'nın üstlendiği yeni spor draması, Temmuz 2024 olarak planlanan gösterim tarihiyle bu ayın başlarında Londra'da çekim programına başladı. Raporlara göre Chandu Champion, başrolde yetenekli aktör Kartik Aaryan ile birlikte yıldızlarla dolu bir topluluğa sahip.

Projeye yakın bir kaynak PinkVilla'ya şunları söyledi: "Chandu Champion çoğunlukla Kartik etrafında dönse de, filmde anlatı için çok önemli olan birçok başka önemli karakter var ve yapımcılar bunun için çok sayıda mükemmel oyuncuyu bünyesine kattı. Kartik ile birlikte kilit roller oynamak için Vijay Raaz, Bhuvan Arora (Farzi şöhretinden) ve Rajpal Yadav'da karar kıldılar. Ayrıca bu film için sosyeteye yeni çıkan aktris Bhagyashree'yi de ayarladılar. Ancak kimliği şu anda gizli tutuluyor.''
Chandu Champion, paralimpik şampiyonu Murlikant Petkar'ın olağanüstü gerçek hayat yolculuğundan ilham alan büyüleyici bir kararlılık ve dayanıklılık öyküsü anlatmayı vaat ediyor. Bildirildiğine göre Kartik, rol için titiz bir fiziksel dönüşüm geçirdi ve Los Angeles'tan özel bir ekip tarafından kapsamlı bir şekilde eğitildi. İçeriden biri, ''Bu, hazırlık ağırlıklı bir film ve Kartik elinden gelenin en iyisini yapmak için bile elinden gelenin en iyisini yaptı. Bu, şimdiye kadar oynadığı en zorlu karakter ve onu unutulmaz kılmak için çevrilmemiş hiçbir taş bırakmıyor. Yapımcılar onun ilk görünüşünü bu hafta resmi olarak açıklamayı planlıyorlar.'' demişti. Devamı bir sonraki haberimizde.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?