Deepika Padukone Evlendikten Sonraki Hangi Politikayı Saçma Buluyor?

Deepika Padukone ve Ranveer Singh, Bollywood'un en ünlü yıldız çiftlerinden biridir. Çift, halka açık görünümleriyle dikkatleri üzerine çekme fırsatını asla kaçırmaz ve geçen gece, Ranveer'in AP Dhillon'ın yaklaşan belgesel galasının kırmızı halısına katıldığını ve tamamen beyaz bir topluluk içinde her zamanki gibi gösterişli göründüğünü gördük. Bugün size, DP'nin evlendikten sonra bir röportaj sırasında öpüşmeme politikasını eleştirdiği ve buna yanıt verdiği zamana geri dönüyoruz. Bakalım DP bu konu hakkında nasıl düşünüyormuş?
Ranveer ve Deepika, sosyal medyada takip eden büyük bir hayrandan keyif alıyor ve Instagram'da sık sık birbirleriyle duygusal fotoğraflar paylaşıyorlar. Romantizmde her zaman dikkat çekmelerini ve toplum içinde el ele tutuşmalarını hepimiz seviyoruz ve bu, hepimizin dört gözle beklediği türden bir evlilik hedefi.
Şimdi, Filmfare ile yaptığı bir röportajda, geçmişle ilgili bir konu hakkında konuşurken, Deepika Padukone, aktör Ranveer Singh ile İtalya'daki sakin düğününden bahsetti. Büyülü olduğunu ve bazı gerçeküstü anlar yaşadıklarını söyledi.
Aynı etkileşim sırasında DP'ye birçok Bollywood ünlüsünün evlendikten sonra izlediği öpüşmeme politikası soruldu ve buna tepki göstererek, ''Hadi be...50 yıl geriye gittik sanki. Bekleyip göreceğiz.'' dedi. Kendisi sanırım bu konuda rahat gayet. Gehraiyaan filminde de şahit olmuştuk.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?