Dream Girl 2 İçin Heyecan Dorukta

Dream Girl 2'nin merakla beklenen fragmanı yayınlandıktan sonra bekleyiş sona erdi ve komedisi ve yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuyla hayranları meraklandırdı. Ayushmann Khurrana ve Ananya Panday dinamik ikilisini ilk kez bir araya getiren filmde Ananya, küçük bir kasaba kızı olarak görülecek.

Fragman, başrol çiftinin komik arkadaşlığını ve sizi bölmelere bırakacak en tuhaf diyaloglardan bazılarını sergiliyor. Bu kahkaha yolculuğunda onlara Paresh Rawal, Asrani, Annu Kapoor, Abhishek Banerjee, Manjot Singh, Rajpal Yadav, Manoj Joshi, Seema Pahwa ve Vijay Raaz gibi yetenekli oyunculardan oluşan bir topluluk da katılıyor.
film, küçük bir Mathura kasabasından gelen Karam'ın etrafında dönüyor. O hayatta ciddi ama hayat onu ciddiye almıyor. Kadın sesiyle şarkı söyleme ve konuşma konusunda eşsiz bir yeteneği var. Babasıyla birlikte yaşayan Karam, derin bir çıkış yaşayan babasını kurtarma girişiminde, onu kurtarmak için çoğu zaman benzersiz çözümler bulur. Öte yandan Karam, bir kıza da aşıktır. Herkesi etrafında tutmak için daha fazla para kazanmak amacıyla Pooja rolünü üstlenirken, Karam iki rolü arasında geçiş yapmaya çalışırken bir kaos başlar.
Başrol oyuncusu Ayushmann Khurrana heyecanını dile getirerek, "Dream Girl 2 başından beri keyifli geçti. Senaryo çok komik ve hayranlarımızın hayatlarına bir kez daha kahkaha ve eğlence getirdiğim için çok mutluyum.''
Ananya Panday devam etti. "Bunun üzerinde çalışmak tam bir eğlenceydi ve seyircinin bu komedi fantezisini çekerken yaşadığımız eğlenceye tanık olmasını sabırsızlıkla bekliyorum."

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?