Fighter'dan İlk Poster!

En çok beklenen filmlerden biri olan Fighter, özellikle Pathaan'ın muazzam başarısından sonra herkesin dört gözle beklediği bir şey. War'da Hrithik Roshan ve Deepika Padukone ile çalışan Siddharth Anand, bu ekran eşleşmesini ilk kez bir araya getirecek ve Hindistan'ın 77. Bağımsızlık Günü vesilesiyle, yapımcılar filmin ilk görünümünü açıkladı. 

14 Ağustos'ta Hrithik Roshan, Deepika Padukone ve Anil Kapoor, 15 Ağustos'ta büyük bir şeyin görücüye çıkacağını ima eden gönderiler paylaştılar. Hava kuvvetleri pilotlarının şık, dengeli karakterlerini sergileyen üç ana aktörün yanı sıra ikonik vatansever marşı 'Vande Mataram'ın çağdaş bir yorumu olan güçlü bir arka plan müziği içeriyor. Daha önceki bir raporda, bir kaynak hareketli posterin yayınlandığını doğrulayarak, "Filmin yapımcıları Bağımsızlık Günü için sinema posteri üzerinde çalışıyorlar ve adı 'Spirit of Fighter' ve bu yeni ve taze bir şey olacak. İzleyiciler için heyecan verici." dedi.
Okuyucular, yapımcıların Fighter'ın aksiyon türünü yeniden tanımlamaya ve onu bir sonraki seviyeye taşımaya hazır olduğuna söz verdiklerini hatırlayacaktır. Daha önceki bir raporda, Fighter'ın doruk noktasının -climax- 25 dakika uzunluğunda olacağı ortaya çıkmıştı. Aslında, göğüs göğüse çarpışmaların yanı sıra hava atışları vb. içeren bu aksiyon dolu doruk sahnesi için ekibin 120 saatin üzerinde çekim yaptığı ve üç oyuncunun da sekansta ayrılmaz bir rol oynadığı söyleniyordu.
Filmde Hrithik Roshan, Deepika Padukone ve Anil Kapoor'un yanı sıra Akshay Oberoi ve Karan Singh Grover gibi aktörler de çok önemli roller oynuyor. Filmin 25 Ocak 2023'te vizyona girmesi planlanıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?