Günün Haberi: Don 3 Başrolü Artık Ranveer Singh'in!

Bollywood film yapımcısı Farhan Akhtar, Ranveer Singh'i yeni nesil Don olarak tanıtıyor ve duyuru videosu gerçekten ikonik! İnkar edilemez yeteneği ve unutulmaz performanslar sergileme tutkusuyla Ranveer Singh, 2025'in en çok beklenen aksiyon serilerinden biri olan bu gerçek dışı karakterin yeni yorumuna adım atmaya hazır.

'Don' serisi her zaman sürükleyici anlatılar, heyecan verici aksiyon ve unutulmaz anlarla eş anlamlı olmuştur ve Ranveer Singh'in yeteneği ve çok yönlülüğü bu ikonik rol için mükemmel bir seçimdir. Karakterlerine derinlik ve yoğunluk getirme yeteneğiyle tanınan Ranveer, kendisinden önce gelenlerin mirasını onurlandırırken seride silinmez bir iz bırakmaya hazırlanıyor.
Farhan Akhtar, salı günü filmin başlık logosunu açıkladıktan sonra yaptığı açıklamada, "1978'de, Salim-Javed tarafından yaratılan ve Amitabh Bachchan tarafından zahmetsiz bir coşkuyla canlandırılan bir karakter, ülke çapındaki sinemaseverlerin hayal gücünü ele geçirdi. O, esrarengiz karakter Don'du." dedi.
"2006'da Don, Shah Rukh Khan tarafından yeniden tasarlandı ve karşı konulamaz derecede çekici bir şekilde hayata geçirildi. Don'un alaycı zekasından soğuk ama tehditkar öfkesine kadar, Shah Rukh kişiliğini somutlaştırdı. Yazar ve yönetmen olarak, benim bir Shah Rukh ile bir değil iki 'Don' filmi yapmak için harika zaman geçirdim ve her iki deneyim de kalbime çok yakın." diye ekledi.
Farhan Akhtar ayrıca, yeteneğine ve çok yönlülüğüne hayran olduğu bir oyuncuyla mirası ileriye taşımaya hazır olduğunu söyledi. Farhan, "Artık Don'un mirasını ileriye götürme zamanı geldi ve bu yeni yorumda aramıza, yeteneğine ve çok yönlülüğüne uzun zamandır hayran olduğum bir aktör katılacak. Umarız ona sahip olduğunuz sevgiyi nezaketle gösterirsiniz. 2025'te yeni bir Don dönemi başlıyor. Bunu izleyin." diyor.
Ritesh Sidhwani ve Excel Entertainment'tan Farhan Akhtar'ın yapımcılığını üstlendiği filmin 2025 yılında vizyona girmesi planlanıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?