Jawan'ın Şarkısı Çok Şey Vaat Ediyor

Shah Rukh Khan'ın başrolde yer aldığı Jawan'dan bir kutlama şarkısı olan ilk parça 'Zinda Banda' dün yayınlandı.

'Vaathi Coming' ve 'Arabic Kuthu' ile tanınan müzik bestecisi Anirudh Ravichander, ikonik şarkılarda yer almakla eş anlamlı olan Bollywood'un kralı için ilk kez beste yaptığını söyledi.
Kutlama parçası 'Zinda Banda', Anirudh'un imzası olan müzikal dehasıyla canlanıyor.
Şarkının koreografisini ünlü Shobi üstleniyor. Sözleri ünlü Irshad Kamil tarafından kaleme alınan 'Zinda Banda', yalnızca 'Jawan' albümünün tamamını bestelemekle kalmayıp aynı zamanda bu enerjik dans numarasına sesini veren Anirudh'un çok yönlü yeteneğini de sergiliyor. Şarkı, ihtişam, canlılık ve kutlama yayarak filmin ruhunu özetliyor.
Anirudh Ravichander şunları söyledi: "Jawan'ın ilk şarkısı bugün piyasaya çıktığından, film için bestelediğim ilk parça olan 'Zinda Banda'nın kalbimde özel bir yeri var. Aynı zamanda bizim neslimizin ikonik şarkılarında yer almakla eş anlamlı olan Shah Rukh Khan için ilk kez beste yapıyorum ve onun yıldızlığının hakkını vermeye kararlıydım. Böylesine yetenekli bir oyuncu kadrosu ve ekiple çalışmak gerçekten inanılmazdı, bu şarkıyı böylesine büyük bir ölçekte yaymak için özverilerine ve sıkı çalışmalarına tanık olmak ilham vericiydi. Bu filmin albümünü üç dilde oluşturmak zorlu ve yaratıcı açıdan tatmin edici bir yolculuktu. Umarım insanlar da 'Jawan'ın müziğinden benim onu yapmaktan zevk aldığım kadar keyif alır." dedi.
Zinda Banda'nın çekimleri beş güne yayıldı ve sonuç, 1000'den fazla yetenekli kadın dansçının eşlik ettiği Shah Rukh Khan'ın eşsiz enerjisi ve dans hareketlerinin yer aldığı ihtişam ve kutlamalarla doldu.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?