Jawan Oyuncuları Ne Kadar Ücret Kazandı?

Shah Rukh Khan, uzun bir aradan sonra kendisini seven devasa hayran kitlesini eğlendirmek için ekranlara geri döndü. Pathaan'dan sonra hayranları, Atlee'nin yönettiği ve Nayanthara, Vijay Sethupathi, Deepika Padukone'nin de rollerde oynadığı bir sonraki büyük filmi Jawan'ı bekliyor.

Bu haberde sizlerle hangi oyuncunun ne kadar ücret aldığını paylaşacağız. (1 crore = 10 milyon küsurdur, yaklaşık olarak 13 milyon)
Shah Rukh Khan
Kariyerine asgari ücretle başlayan ve eskiden film başına 50-60 Rs para aldığı belirli bir yüksekliğe ulaşan Bollywood Kralı Khan, Pathaan'ın büyük başarısının ardından şimdi Jawan için 100 Rs crore kazandı. Zee News'te (Malayalam) belirtilen bir habere göre, Shah Rukh Khan normal maaşının iki katını aldı. Siz hesaplayın artık.

Nayanthara
Nayanthara filminin kadın başrol oyuncusu, Bollywood çıkışını Atlee'nin filmiyle yapacak olan aranan Güney Hintli aktrislerden biridir. Rapora göre 11 Rs alacak.

Deepika Padukone
Deepika Padukone'nin Jawan'da bir rolü var ve aktrisin maaşı genel olarak 15-30 crore Rs. Jawan için ne kadar aldığı belli değil. Aşağı yukarı aynı ücreti alır.

Vijay Sethupathi
Shah Rukh Khan dışındaki başrol erkek oyunculardan biri olan Vijay Sethupathi'nin 21 crore Rs aldığı bildiriliyor. Basında çıkan haberlere göre, ilk filminde 7 lakh Rs almıştı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.