Jee Le Zaraa Hakkındaki İddialar Gerçek Mi?

Farhan Akhtar'ın Jee Le Zaraa'Priyanka Chopra, Katrina Kaif ve Alia Bhatt ile birlikte duyurulduğundan beri hayranlar hevesle bir güncelleme bekliyor. Ancak son zamanlarda Chopra'nın Citadel 2. sezonun çekimlerine başlayacağı için projeden ayrıldığı bildirilmişti. Bunun ardından Katrina Kaif'in de yolları ayırdığı söylentileri yayıldı. Bunların hiçbiri doğrulanmamış olsa da, yapımcılığını Tiger Baby'nin yaptığı filmin yönetmeni Zoya Akhtar gecikmeyi ele aldı.

Made In Heaven 2'nin fragman lansmanında India Today ile yaptığı konuşmada, "Sadece tarihleri bekliyoruz." dedi. Yapımcı, projenin aynı kadroyla ilerleyip ilerlemeyeceğinden bahsetmedi.
2021'de Akhtar, Jee Le Zaraa'nın dünyayı kadınların bakış açısından görme girişimi olduğunu belirtmişti. ''Drama da olsa, komedi de olsa, gerilim de olsa kadın filmleri yapılmalı. Bu denge, yaratıcı dünya için sağlıklı. Erkek bakış açısına sahip olduğunuz yerde, olaylara kadın bakış açısına da sahipsiniz. Duygusal olarak, ikisinin yapısı belirli bir düzlemde benzer ancak farklıdır. Dünyayı kadınların gözünden görmek popüler kültürde önemlidir. Bunu ne kadar benimsersek, toplum için o kadar sağlıklı olur.'' demişti.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?