Juhi Chawla ve Babil Khan'dan Benzersiz Proje!

Bir kardeşle büyümek birçok hediyeyi beraberinde getirir. Birini hem derinden sevme hem de ondan nefret etme becerisini öğretir. Doymak bilmez bir şekilde savaşmak, ama sonra onları kurtarmak için her yere varmak veya tek bir birim olarak ekip oluşturmak... Bu kırılmaz bağ, tam da izleyicilerin yakında çıkacak olan Friday Night Plan filminde tanık olacakları şey. Bu unutulmaz aşk ve kahkaha yolculuğu, Vatsal Neelakantan tarafından yönetildi ve yapımcılığını Ritesh Sidhwani, Kassim Jagmagia & Farhan Akhtar ve Excel Entertainment üstlendi.

Filmde Babil Khan, ağabeyi oynuyor ve karakterinin suç ortağı da, Amrith Jayan tarafından canlandırılan yaramaz küçük erkek kardeşi. Birlikte, yılın en havalı, en olaylı partisini fethetmeye hazır nihai ikili. Babil, ''Gerçek hayatta küçük bir erkek kardeşe sahip olmak gibi, bu film bana çok yakın geliyor. Kendi talihsizliklerimize dair güzel anıları geri getiren iç açıcı bir yolculuk. Bu, Excel Entertainment ile yaptığım ilk proje ve aynı zamanda Qala'dan sonra Netflix ile ikinci ortak çalışmam ve bu projenin bir parçası olmaktan daha büyük heyecan duyamam." diyor.
Excel Entertainment Yapımcıları Farhan Akhtar ve Ritesh Sidhwani, "Excel Entertainment olarak bizler, bu iç açıcı filmi dünyaya tanıtmaktan dolayı çok mutluyuz! Bu bizim ilk lise filmimiz ve beraberinde gelen tüm eğlence, yaramazlık ve büyüme sancıları da mevcut. Babil Khan liderliğindeki yıldız kadroyla çalışmak heyecan vericiydi. Emeğimizin Netflix ile dünyanın dört bir yanındaki izleyicilere ulaşmasını umuyoruz.'' diye paylaşıyor.
Babil Khan, Amrith Jayan, Aadhya Anand, Medha Rana ve Ninad Kamat'ın yanı sıra özel bir görünümle Juhi Chawla'nın rol aldığı film, 1 Eylül'de vizyona giriyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?