Kartik Aaryan'ın Filmden İlk Görünümü Geldi!

Satyaprem Ki Katha'nın başarısının ardından, Sajid Nadiadwala'nın gerçek bir sporcu hikayesine dayanan ve Kabir Khan tarafından yönetilen yeni filmi Chandu Champion şu sıralar kitleleri meraklandırıyor. İzleyiciler, çok yönlü oyuncu Kartik Aaryan'ın başını çektiği bu olağanüstü gerçek hayat hikayesine tanık olacak ve bugün yapımcılar, Hindistan ceketiyle gurur duyan Kartik'in başrolünde oynadığı filmden ilk posterle karşımızdalar.
Merakla beklenen ilk görünüm, genç süperstarı tamamen yeni bir görünümde gösteriyor - tamamen karakterin görünümüne bürünüyor. Ekran dışı dağınık saç modeli, erkekler arasında bir saç modeli kültüdür, ancak filmlerine gelince, oyuncu role girmek için her zaman bir bukalemun gibi şekil değişiyor ve bu sefer herkesi şaşırttı.
Keskin saç kesimi ve yüzündeki o yoğun ifade, anlatacak sürükleyici ve ulusu gururlandıracak bir hikayesi olduğu konusunda bize bir fikir veriyor. Biyografileri izlemek her zaman ilginçtir ve Kartik kesinlikle bunu hakkıyla yapmak için çevrilmemiş hiçbir taş bırakmadı. Genç süperstarın bu yeni karakteri, gerçekten de filmin vizyona girmesiyle ilgili heyecanı daha da artırdı.
Film, Kartik ve Kabir'in ilk birlikteliği ve Nadiadwala Grandson Entertainment ile ikinci birlikteliği olacak. Proje, sektörün üç yetenekli devini bir araya getirdiği için gerçekten en havalı işbirliklerinden biri. Sajid Nadiadwala ve Kabir Khan'ın ortak yapımcılığını üstlendiği Chandu Champion, Kabir Khan tarafından yönetilecek ve başrolde Kartik Aaryan oynayacak. Chandu Champion, EID Haziran 2024'teki büyük gösterimi için hazır.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?