Katrina Kaif De Bu Konuda Sonunda Ağzını Açtı

Katrina Kaif ülke ve dünya genelinde çok sevilen bir oyuncu. Hintli olmasa da uzun süredir bu sektörde çalışıyor. Ekran alanını üç Khan - Shah Rukh Khan, Salman Khan ve Aamir Khan- da dahil olmak üzere büyük yıldızlarla paylaştıktan sonra, Bollywood'da kendine bir yer edindi. Bu haberde, Katrina'nın maaş eşitsizliği hakkında uzun uzun konuştuğu ve aynı konuyu yapımcılarıyla nasıl sık sık tartıştığını ortaya koyduğunu paylaşacağım.

2019'da aktris, haber spikeri Barkha Dutt'un küratörlüğünü yaptığı 'We The Women' programında yer aldı ve yapımcılardan kadın ağırlıklı bazı filmler çekmelerini istediğini açıkladı.
Katrina Kaif etkinlikte, "Bize ücret eşitsizliği hakkında çok soru soruluyor ve bence bunun nedeni çok açık. Bununla ilgili büyük bir tartışma var ve tartışma şu ki, birçok erkek bir erkek yıldızla garanti edilen açılış rakamlarının tarihsel olarak biraz daha kanıtlanmış olduğunu söylüyor - bu yüzden bir ücret farkı var. Bununla ilgili iddiam, yakın olduğum ve birlikte çalıştığım birçok yapımcıyla tartıştığım, kadın ağırlıklı filmlere, belki bir veya iki kadın başrole, verdiğiniz bütçe ve montajın aynısını verin. Bunu bir kadın filmine verin ve sonra ne olduğunu görün.'' dedi.
''Yapımcıların bu riski alıp filme bu yatırımı yapma konusunda güvenlerinin geldiğini görmemiz gerekiyor. Tiger Zinda Hai, War, büyük bütçeli büyük aksiyon filmleridir. Bir film kurarsak, farklı bir film, bir komedi ya da eğlenceli bir yaz gişe filmi olabilir, o filme aynı montajı verirsek, seyirci bunun bir olay filmi olduğunu hissedecektir.'' diye ekledi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?