Komedi Filminin Kadrosu Genişliyor!

Merakla beklenen proje Welcome 3, oyuncu kadrosuna bir oyuncu daha ekledi. Filmin yapımcıları, yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu oluşturmak için her yolu deniyor. PinkVilla'daki bir habere göre, Bobby Deol şimdi filmde Akshay Kumar, Arshad Warsi, Sanjay Dutt ve Suniel Shetty ile birlikte rol alacak.

Filme yakın bir kaynak yayına şunları söyledi: ''Welcome 3 çok komik bir senaryoya dönüştü ve yapımcılar bu film için büyük bir oyuncu kadrosu almanın eşiğindeler. Firoz (Nadiadwala), Welcome 3 için 90'ların en büyük isimlerinden bazılarına katılmayı başardı - Akshay Kumar, Sanjay Dutt, Suniel Shetty, Arshad Warsi ve şimdi de Bobby Deol söz konusu."
Welcome 3'ün çekim yolculuğuna 2024'te başlaması bekleniyor ve filmde beş erkek başrolün yanı sıra komik çılgınlığı tamamlamak için en iyi kadın oyuncular da yer alacak. Hikâyesinin merkezinde bir evlilik olan filmin, izleyenleri güldürmesi bekleniyor.
Kaynak ayrıca, "Senaryo 3 başrol oyuncusunun varlığını garanti ediyor ve oyuncu kadrosu devam ediyor. Serideki tüm filmler gibi Welcome'ın ana komedisi de evlenmenin zorluklarından doğacak." diye ekledi.
Welcome 3 için beklenti artarken hayranlar, çekimlerine bu yılın sonlarında başlaması planlanan Housefull 5 için Bobby Deol ve Akshay Kumar ikilisinin yeniden bir araya gelmesine tanık olmayı dört gözle bekleyebilirler.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?