Krrish 4 Ertelendi Mi?

Bir süredir, Krrish 4 haberlerde yer alıyor. Bu yılın başlarında, oyuncu Krrish 4'ü onaylarken, daha önce filmle ilgili heyecan verici detaylar manşetlere taşınmıştı. Hayranlar Hrithik Roshan'ın Hintli süper kahraman olarak geri dönmesini sabırsızlıkla beklerken, son zamanlarda film yapımcısı Rakesh Roshan dördüncü kısmın olası gecikmesinin ipuçlarını verdi. Film vizyona girmeden önce yapımcı, geçtiğimiz günlerde Hollywood filmlerine kıyasla Krrish 4 için 'küçük bir bütçeye' sahip olduklarını açıklayarak endişelerini dile getirmişti.
Görünüşe göre Roshan, dördüncü filmi çekmeye başlamadan önce Adipurush gibi büyük bütçeli filmlerin gişe başarısızlıklarından bazı notlar almış görünüyor.
Rakesh Roshan, India Today'e şunları söyledi: "Seyirciler hala sinemalara geri dönmüyor, bu yüzden bu benim için büyük bir soru işareti. Krrish büyük bir film olacak. Dünya küçüldü ve günümüz çocukları, 500-600 milyon dolar gibi bütçelerle çekilen Hollywood süper kahraman filmlerini izlemeye alıştı. Bu arada, karşılaştırıldığında 200-300 Rs gibi küçük bir bütçemiz var.
Filme bu görünümü nasıl verirsiniz? Elbette 10 yerine 4 aksiyon sekansına sahip olmaya karar verebilirim, ancak bu aksiyonun kaliteyle eşleşmesi gerekiyor. VFX kalitesinin iyi olması gerekiyor. Bütçe ve üretim maliyetlerinin nasıl korunabileceğini görüyoruz. Bugünlerde vizyona giren büyük filmler pek iyi gitmiyor.'' diyor.
Daha önce Krrish 4 hakkında bir güncelleme veren Hrithik Roshan, bir portala Krrish 4 için her şey hazır olduğundan hepimizin bir araya gelip dua etmemiz gerektiğini söylemişti, ancak yapımcılar küçük bir teknik ayrıntıya takılıp kaldı. Oyuncu, sorunu yıl sonuna kadar aşacaklarından umutluydu. Daha sonra aynı şeyi doğrulayarak, Krrish 4'ün kesinlikle yapım aşamasında olduğunu ve çok yakında gerçekleşeceğini söylemişti.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?