Mrunal Thakur Hayranlarını Gururlandırıyor

Mrunal Thakur, yaklaşan Melbourne Hint Film Festivali'nde Sinemada Çeşitlilik Ödülü ile onurlandırılmaya hazırlanıyor. Olağanüstü yeteneğinin ve dikkate değer katkılarının bir kanıtı olan bu ödül, Hint sineması dünyasındaki farklı rollerde ve dillerde sergilediği olağanüstü performansların takdiri. Güney film endüstrisinde önemli bir yılı geride bırakan Mrunal Thakur, hızla yükselerek çağdaş sinemanın en aranan isimlerinden biri haline geldi.
Sinemada Çeşitlilik Ödülü, 11 Ağustos'ta yapılması planlanan festivalin merakla beklenen yıllık gala ödül gecesinde Mrunal Thakur'a verilecek.
Bu konuda konuşan Mrunal, “Melbourne Hint Film Festivali'nde Sinemada Çeşitlilik Ödülü'nü almaktan gerçekten onur duydum. Bu tanıma, hikaye anlatımının dilleri ve kültürleri aşan gücüne olan inancımı yeniden teyit ediyor. Bir sanatçı olarak her zaman geniş bir karakter yelpazesini keşfetmeyi hedefledim ve bu ödül beni sınırları zorlamaya ve bana meydan okuyan ve ilham veren roller üstlenmeye motive ediyor. Sahip olduğum fırsatlar için minnettarım ve bu inanılmaz sinema yolculuğunda geleceğin getireceği şeyler için heyecanlıyım.'' diyor.