Nora Fatehi Oyuncu Olma Konusundan Bahsediyor

Toronto'dan Bollywood'a, Nora Fatehi çok yol kat etti ve süper dans numaraları ve performanslarıyla film endüstrisinde kendi izini bıraktı. Hâlâ dans gösterileri yapmaya devam etmesine rağmen, Nora oyunculuk kariyerinde daha fazlasını keşfetmek istiyor. Bu konuda konuştuğu bir parçayı sizlere sunacağız.
31 yaşındaki dansçı, ilk filmini 2020'de 'Street Dancer 3D' ile yaptı ve gelecek filmlerinde izleyicilerin onu farklı türlerde göreceğini ortaya koydu. Nora, yaklaşan projelerinin daha fazlasını keşfetmesine ve bir oyuncu olarak kendini zorlamasına izin verdiğini söylüyor.
News18 Showsha ile yaptığı özel bir röportajda Nora Fatehi, yönetmenleri dansçı olduğuna ikna etmenin kendisi için oldukça zor olduğunu, ancak kendisine şans vermek isteyecek film yapımcıları eksikliği olduğunu açıkladı.
Nora Fatehi, "Dans ettiğim için beni kadroya almak istemediklerini düşünmüyorum. Bollywood'daki ana ikonik kahramanlarımız, güzel performans gösteren dansçılardı. Ve dans numaralarında mükemmeller, değil mi? Bu, ikonik bir kahraman gibi olmanın sadece bir parçasıydı. Bundan dolayı olduğunu sanmıyorum. Sanırım her zaman öyleydi, bilmiyorum. Bu yüzden, bunu ilk yapacak, bana ilk şans verecek cesareti bulan kişi olduğunu düşünüyorum. Sanırım herkesin beklediği buydu.'' diyor.
Sonraki projelerinden bahseden Nora, ''Yani bu yıl sadece film çekiyorum. Çılgınca, arka arkaya firmalar ve başroller olarak şimdi oluyor, birçoğu gelecek yıl çıkacak. Şu anda bir veya iki proje için özellikle heyecanlıyım. Ve ben gerçekten şanslıyım. Bir filmde başrol olmak için çok uzun zamandır beklediğimi biliyorsunuz. Ve bu yıl, çok hızlı bir şekilde ve neyse ki farklı türlerde arka arkaya oldular. Yani biri Excel filmleri olan bir komedi. Biri bir aile drama filmi. Bunun için çok, çok, çok heyecanlıyım. Bir diğeri ise ekstrem aksiyon spor filmi. Ve şimdi başrollerden biri olarak iki Telugu filmi çekiyorum.'' dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?