Rani Mukerji Meğer Düşük Yapmış!

Rani Mukerji, sinema dünyasındaki yolculuğunda özel bir ustalık sınıfı yönetmek için Melbourne Hint Film Festivali'ne (IFFM) katıldı. Özel etkinlik 10 Ağustos 2023'te gerçekleşti. Sohbet sırasında aktris, 2020'de düşük yaptığını açıkladı ve bunu Mrs Chatterjee vs. Norway promosyonları sırasında bir promosyon taktiği olarak kabul edileceği için açıklamadı.

Business Today'in alıntıladığı gibi, Rani, "Belki de bu açıklamayı ilk kez yapıyorum çünkü günümüz dünyasında, hayatınızın her yönü herkesin önünde tartışılıyor ve filminiz hakkında konuşmak için bir gündem haline geliyor. Açıkçası, filmin tanıtımını yaparken bunun hakkında konuşmadım çünkü bu, filmi ilerletecek kişisel bir deneyim hakkında konuşmaya çalışmam olarak karşımıza çıkacaktı… Bu, COVID-19'un patlak verdiği yıl civarındaydı. 2020 yılıydı. 2020 sonunda ikinci bebeğime hamile kaldım ve ne yazık ki hamileliğimin 5. ayında bebeğimi kaybettim.'' dedi.
Yapımcı Nikkhil Advani, düşük yapmasından 10 gün sonra ona filmin senaryosuyla gitti. "Bebeğimi kaybettikten sonra Nikhil (Advani) beni muhtemelen 10 gün sonra arayacaktı. Bana hikayeden bahsetti ve ben de hemen… duyguyu hissetmek için bir çocuğu kaybetmek zorunda olduğumdan değil ama bazen kişisel olarak yaşadıklarınızı size anlatabilmek için doğru zamanda bir film çıkar ya karşınıza.. Onunla anında bağlantı kurarsınız. Hikayeyi duyduğumda inanamadım. Norveç gibi bir ülkede Hintli bir ailenin böyle bir şeyle uğraşacağını hiç düşünmemiştim.'' dedi.
Ne yapımcı ne de yönetmen Ashima Chibber'ın düşük yaptığının farkında olmadığını açıkladı. ''Bu röportajı gördüklerinde oldukça şok olacaklar.'' diye ekledi.
Rani Mukerji, Yash Raj Films'in başkanı Aditya Chopra ile evli. Çift, 2015 yılında kızları Adira'yı dünyaya getirdi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?