Ranveer Singh Başarı ve Başarısızlığına Yorum Yapıyor

Yedi yıl sonra, Karan Johar yönetmen olarak geri döndü. Ranveer Singh ve Alia Bhatt'ın yönettiği Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani'nin başrollerini paylaştığı film, çıkışının ilk haftasında 67,12 crore Rs topladı. Film hızla yükselen bir başarıya doğru ilerlerken, Cirkus gişede bir iz bırakamadığı için Ranveer Singh'in nasıl hissettiği merak konusu. 83 ve Jayeshbhai Jordaar filmleri sinemalarda düşük performans gösterdi ve film için iki yıl zor geçti. Bununla birlikte, son projesinin basın toplantısında Ranveer Singh, gişe rakamlarından bağımsız kaldığını ve daha çok zanaata odaklandığını söyledi.

Bu konudaki görüşlerini paylaşan oyuncu, ''Bu sayı oyunundan hiç anlamıyorum ve mümkün olduğunca ondan uzak durmaya çalışıyorum. Zanaata, performansa, karaktere odaklanmak ve gerçekten işbirlikçi bir çabaya katkıda bulunmak için elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Yani bir film başarılıysa, bu benim değil, herkesin bir arada olduğu bir film ve aynı şey başarısızlık için de geçerli. Dedikleri gibi, başarısızlıklarınızdan başarılarınızdan daha çok şey öğreniyorsunuz ve yakın geçmişte ben de birkaç şey öğrendim. Şu anda Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani'ye gösterilen sevgiden memnunum. Çok müteşekkirim." dedi.
İnişlerin ve çıkışların hayatın bir parçası olduğunu söyledi. ''Hint filmlerinin bir parçası olmam neredeyse mucizevi. İnişler ve çıkışlar hayatın bir parçası ama ben her zaman sürecin bedelin kendisi olduğuna inandım. İnsanlar onu seviyorsa gerisi önemli değil. Rocky'nin benim için çok değerli olan karakterler dizisinde şapkadaki başka bir tüy olduğu için mutluyum. Amacım geriye bakıp gurur duyabileceğim bir yapıt oluşturmak. Bittoo Sharma'dan Rocky Randhawa'ya inanılmaz bir yolculuk oldu." diye ekledi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?