Ranveer Singh ve Karan Johar Aryan Khan'ın Dizisinde Yer Alacak!

Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani'nin çıkışından bu yana iki hafta geçti. Ve hem yönetmen hem de oyuncu çoktan işe geri döndü. Ranveer Singh, Karan Johar ile birlikte Shah Rukh Khan'ın oğlu Aryan Khan'ın web dizisi Stardom'da özel olarak yer alacak. Ayrıca filmde Ranbir Kapoor'un da görüneceği bildiriliyor.

Mid-Day'de yer alan bir habere göre ikili, 7 Ağustos 2023'te ayrıntılı bir parti sahnesi çekti. Birimden bir kaynak, ''Karan ve Ranveer, saat 14.00 civarında sette olduklarını bildirdi. İkili, Goregaon'daki Imperial Palace Hotel'de büyük bir parti sekansı için çekim yaptı. Çekimler sonraki sekiz saat boyunca devam etti.'' dedi.
Aryan Khan'ın ilk yönetmenliği için ana çekimler Haziran 2023'te başladı ve bu çekimleri bu yılın Kasım ayına kadar tamamlamayı planlıyor. Altı bölümlük dizi, Hint film endüstrisinin kurgulanmış anlatımına dalacak. Laksh Lalwani liderliğindeki çekim, bir Bandra bungalovunda yapıldı.
Bu arada, Karan Johar bundan sonra bir aksiyon projesini yönetecek. Ancak, yapımcı olarak boru hattında birçok projesi var. Öte yandan, Ranveer Singh'in devam filmleri de bir diğer haberimizde.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.