Varun Dhawan'a Eşlik Edecek O İsim

Wamiqa Gabbi, ünlü film yapımcısı Atlee'nin merakla beklenen yeni Hint yapımı yapımıyla ilişkisini doğruladı. Varun Dhawan ile birlikte rüya kadrosunun bir parçası olmaya hazır. Sosyal medya platformlarında büyük yankı uyandıran isimsiz film, popüler olarak #VD18 olarak anılıyor ve 31 Mayıs 2024'te gösterime girmesi planlanıyor.
Senaryosunu Kalees'in kaleme aldığı film, sürükleyici bir sinema deneyimi yaşatmayı vaat ediyor. Yönetmenlik dehası, yıldız oyuncu kadrosu ve ilgi uyandıran hikâyenin böylesine güç dolu bir kombinasyonuyla #VD18'in 2024 yılının en merakla beklenen filmlerinden biri olması bekleniyor.
Wamiqa Gabbi, projeyle ilgili heyecanını dile getirerek, "Bu projenin bir parçası olduğum için çok heyecanlıyım ve minnettarım. Varun Dhawan ve Keerthy Suresh ile birlikte çalışma fırsatı kesinlikle dört gözle beklediğim bir şey. Tam ticari bir Hintçe projesi yapmayı bekliyordum. Murad ve Atlee ile çalışmaktan ve işbirliği yapmaktan gerçekten heyecan duyuyorum.'' dedi.
Grahan, Mai ve kısa süre önce piyasaya sürülen Jubilee'deki dikkat çekici performanslarıyla sektördeki cesaretini kanıtlayan Wamiqa Gabbi, bu çok konuşulan projeyle varlığını bir kez daha hissettirmek için hazırlandı. Eşsiz yeteneği ve adanmışlığıyla Wamiqa, bu Atlee yapımında izleyicilerin kalbini fethetmeye hazırlanıyor.
Filmin yapımcılığını Murad Khetani ve Atlee üstleniyor. #VD18'in 31 Mayıs 2024'te dünya çapında gösterime girmesi planlanıyor. Kalees tarafından yazılan ve yönetilen bu yeni film, dünyanın dört bir yanındaki film tutkunları için sinematik bir ziyafet vaat ediyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?