Vikrant Massey'in Yeni Filmi Hakkında Detaylar

12th Fail, yetenekli oyuncu Vikrant Massey'in çok çalışma ve azim yoluyla başarıya ulaşma duygusunu kişileştiren benzersiz bir rolde yer aldığı bir kararlılık ve sıkı çalışmanın hikayesi. Poster, yarın yayınlanacak olan tanıtım ile ilgili herkesin merakını doruğa çıkardı. Vidhu Vinod Chopra'dan gelen bu, milyonlardan ilham alan bir hikaye olduğu için kesinlikle kitlelerin ilgisini çekecek! Ülkedeki her insanda yankı uyandıracak bir hikaye bu.

Bilmeyenler için, yaklaşan film, Anurag Pathak'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlandı. Yoksul bir geçmişe sahip bir köy çocuğu olan ve sınavlarında başarısız olan Manoj Kumar Sharma'nın gerçek hikayesinden esinlenmiştir. Ancak kendisi, tutkusu ve azmi ile IPS memuru oldu.
Kasım 2022'de vizyona girecek filmin duyurusu sırasında VVC, "Dürüst bir kişi güçlü bir konumdaysa, dünya gerçekten değişebilir. Bunu sayısız IAS ve IPS görevlisiyle gördüm, karşılaştım. 12th Fail hepsine bir saygı duruşu niteliğindedir. Bu film 10 polis memuruna daha dürüstlük için çabalamaları için ilham verebilirse, 10 öğrenciye daha mükemmellik için çabalamaları için ilham verebilirse... Başardığıma inanacağım." diyor.
Filmin bu yıl 27 Ekim'de sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?