Welcome 3'ün Kadın Başrolleri Belli Oldu!

Son söylentilere göre, yaklaşan film Welcome 3 kadın başrolleri Jacqueline Fernandez ve Disha Patani oldu. Ahmed Khan'ın yöneteceği filmin önümüzdeki yılın başlarında vizyona girmesi planlanıyor.
Bilmeyenler için Welcome 3, 2007'de Welcome ve 2015'te Welcome Back ile başlayan Welcome serisinin üçüncü filmi. Gelecek filmde Akshay Kumar ile birlikte Arshad Warsi ve Sanjay Dutt rol alacak.
PinkVilla'nın bir haberine göre, yapımcılar şu anda filmdeki düşmanı oynaması için başka bir aktörle görüşüyorlar. Yakın zamanda bir fotoğraf çekimiyle filmi duyurmayı planlıyorlar.
Geliştirmeye yakın bir kaynak portala şunları söyledi: "Jacqueline Fernandez ve Disha Patani, bu projenin kadın başrollerini oynamak için sözleşme imzaladı. Hem Jacqueline hem de Disha, hikayeye doğru miktarda kafa karışıklığı getirecek." 
Kaynak ayrıca, Bobby Deol'a ilk başta filmdeki düşmanı oynaması için yaklaşıldığını, ancak görüşmelerin başarısız olduğunu ortaya çıkardı. Yapımcılar şimdi rolü oynayacak başka bir güvenilir oyuncu arıyor.
Haber ayrıca Welcome 3'ün fotoğraf çekiminin geçen hafta Mumbai'deki Empire Studio'da yapıldığını da ekledi. Akshay Kumar, Sanjay Dutt, Arshad Warsi, Jacqueline Fernandez, Disha Patani, Firoz Nadiadwala ve Ahmed Khan dahil olmak üzere filmin ekibi fotoğraf çekiminde hazır bulundu.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?