Yönetmenlerin Çoğu Filmi Reddetmiş!

Akshay Kumar, büyük bir sosyal mesaj içeren başarılı filmler sunmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya geri döndü biliyorsunuz ki. Geçen yıl gişede zor bir dönem geçirdikten sonra vizyona giren son filmi OMG 2 gişede övgü topladı. Ama OMG 2'nin başından çıkışına kadar olan yolculuğu da pek zormuş. Daha önce proje, yayınlanmadan önce büyük kesintilere uğradığı için haberlerde yer almıştı. İşte yönetmen Amit Rai'nin film hakkında söyleyeceklerini şimdi karşınıza getiriyoruz.
Akshay Kumar'ın başrol oyuncusu olduğu filmin gişe başarısının ortasında yönetmen, yayın sonrası röportajda bazı şok edici ama ilginç açıklamalarda bulundu. Filmin yönetmeni olan Rai, film yapımcılarının filmi desteklemeyi reddetmeleri hakkında konuştu.
OMG 2 yönetmeni Amit Rai geçtiğimiz günlerde filmin Karan Johar, Ashutosh Gowariker ve diğerleri dahil olmak üzere birçok yapımcı tarafından reddedildiğini açıkladı. Ancak imdadına yetişen ve projeye adım atarak filmi kurtaran sadece Akshay Kumar oldu. ETimes'a konuşan yönetmen Amit Rai, ''Senaryo birden fazla yapımcı tarafından reddedildikten sonra neler yaşadığımızı biliyorlar mı? Sony, Karan Johar, Ashutosh Gowariker ve diğerleri senaryoyu reddetmişti. Sonunda, Akshay Kumar onu destekleme cesaretini gösterdi. Senaryoya çok açıktı ve filmin yapılması gerektiğini söyledi. Onun sayesinde hala güçlüyüz, aksi takdirde 'OMG 2' yapılmazdı. Ashwin Varde, Vipul D Shah ve Rajesh Bahl ile tanıştım ve onlar aracılığıyla Akshay Kumar'a ulaştım. Kendisine ulaşmasaydım senaryo bir köşede kalacaktı. Belki çocuklarım o kağıtlardan uçaklar yapardı. Bir aktör tuttuktan ve filmi yapmak için 50 Rs'den fazla crore koyduktan sonra, CBFC filmi gösteremeyeceğimizi söylüyor." dedi. Sonuç olarak film çekildi ve gayet sevileceğe benziyor.